Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Orazuli S.T. Dupont για γυναίκες

Orazuli S.T. Dupont για γυναίκες

αμύγδαλο

Orazuli από S.T. Dupont είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Orazuli κυκλοφόρησε το έτος 2005. Οι νότες κορυφής είναι φρέζια, νερόλι και Πικραμύγδαλο; οι μεσαίες νότες είναι Oσμανθός, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια και λεμόνι.

φρέζια νερόλι Πικραμύγδαλο

Oσμανθός γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος Βανίλια λεμόνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Orazuli by S.T. Dupont.

Orazuli Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S.T. Dupont Orazuli fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S.T. Dupont Orazuli, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Orazuli by S.T. Dupont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Orazuli by S.T. Dupont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Tom Tailor New Experience Woman Anna Sui Anna Sui Guy Laroche Clandestine Revlon Charlie Blue Creed Fleurissimo Gucci Flora by Gucci Eau de Parfum Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale Rothenstein Deja Vu Rodin Stella McCartney Sheer Stella 2010 Anthony Embry Coeur De Glace Profumi di Pantelleria Tanit Saffron James Ipo