Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Υδατινο « Ομάδες

Passenger Cruise for Men S.T. Dupont για άνδρες

Passenger Cruise for Men S.T. Dupont για άνδρες

θαλασσινό

Passenger Cruise for Men από S.T. Dupont είναι ένα Ξυλωδη Υδατινο άρωμα για άνδρες. Passenger Cruise for Men κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, Μανταριν ορανζ, νότες πρασίνου και θαλασσινό νερό; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, μοσχοκάρυδο, Κάρδαμο και καραμέλα τόφυ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ νότες πρασίνου θαλασσινό νερό

ίριδα γιασεμί μοσχοκάρυδο Κάρδαμο καραμέλα τόφυ

σανδαλόξυλο πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Passenger Cruise for Men by S.T. Dupont.

Passenger Cruise for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S.T. Dupont Passenger Cruise for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S.T. Dupont Passenger Cruise for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Passenger Cruise for Men by S.T. Dupont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Passenger Cruise for Men by S.T. Dupont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Υδατινο
Aramis Aramis Always for Him Christian Lacroix Bazar pour Homme Azzaro Bright Visit Hugo Boss Boss Pure Molyneux Quartz pour Homme Azzaro Chrome Sport DSQUARED² He Wood Ocean Wet Wood Replay Replay Your Fragrance! Refresh for Him Rasasi Hope Men LR Ocean' Sky Sabon Homme Rituals No. 07 White Patchouli & Cedarwood