Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Passenger Cruise for Women S.T. Dupont για γυναίκες

Passenger Cruise for Women S.T. Dupont για γυναίκες

Passenger Cruise for Women από S.T. Dupont είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Passenger Cruise for Women κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Αμάλφι λεμόνι, ρόδι και κασσία; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, μανόλια και άνθη ροδάκινιας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί και βατόμουρο.

γκρειπ φρουτ Αμάλφι λεμόνι ρόδι κασσία

γιασεμί τριαντάφυλλο μανόλια άνθη ροδάκινιας

Μόσχος πατσουλί βατόμουρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Passenger Cruise for Women by S.T. Dupont.

Passenger Cruise for Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S.T. Dupont Passenger Cruise for Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S.T. Dupont Passenger Cruise for Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Passenger Cruise for Women by S.T. Dupont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Passenger Cruise for Women by S.T. Dupont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Donna Karan DKNY Energy for Women Paco Rabanne Ultraviolet Summer Pop Mugler Innocent Rock Victoria`s Secret Very Sexy for Her Esteban Balade Creole Jardin de France Eau perlee Givenchy Jardin d`Interdit Sweet Swing Lucien Lelong Indiscret Chantal Thomass Et Plus Si Affinites O Boticario Femme.com Laurence Dumont Vanille Framboise Perry Ellis 18