Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Passenger for Men S.T. Dupont για άνδρες

Passenger for Men S.T. Dupont για άνδρες

απαλό πικάντικο

Passenger for Men από S.T. Dupont είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Passenger for Men κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Εσπεριδοειδή και φύλλο βιολέτας; οι μεσαίες νότες είναι τζίντζερ, Κάρδαμο, ροζ πιπέρι και Λεβάντα; οι νότες της βάσης είναι ξύλο γκουαϊακ και Βενζόη.

Εσπεριδοειδή φύλλο βιολέτας

τζίντζερ Κάρδαμο ροζ πιπέρι Λεβάντα

ξύλο γκουαϊακ Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Passenger for Men by S.T. Dupont.

Passenger for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S.T. Dupont Passenger for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S.T. Dupont Passenger for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Passenger for Men by S.T. Dupont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Passenger for Men by S.T. Dupont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Cacharel Amor pour Homme Laura Biagiotti Tempore Uomo L`Artisan Parfumeur Dzongkha Esprit Esprit Collection Man Escada Escada Sport  Country Weekend Roccobarocco Gold Jeans Cologne Jacomo Jacomo de Jacomo Deep Blue Kenzo Power Comme des Garcons Comme des Garcons Series 8 Guerrilla: Guerrilla 1 Anya`s Garden Temple O Boticario Malbec Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu