Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Passenger for Women S.T. Dupont για γυναίκες

Passenger for Women S.T. Dupont για γυναίκες

Passenger for Women από S.T. Dupont είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Passenger for Women κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Μανταριν ορανζ, αχλάδι και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, γαρδένια και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι ίριδα, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Περγαμόντο Μανταριν ορανζ αχλάδι Φραγκοστάφυλλο

Κυκλάμινο γαρδένια τριαντάφυλλο

ίριδα σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Passenger for Women by S.T. Dupont.

Passenger for Women Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S.T. Dupont Passenger for Women fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S.T. Dupont Passenger for Women, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Passenger for Women by S.T. Dupont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Passenger for Women by S.T. Dupont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Rocher Rose Absolue Perry Ellis 360° Blue Luciano Soprani Miss Soprani Keiko Mecheri Jasmine Les Parfums de Rosine Eau Fraiche Rose d'Ete Burberry Burberry London Special Edition for Women Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin Lili Bermuda Oleander O Boticario Ops! Fashion Nina Ricci L`Air du Temps Cristal d`Or Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale Galimard Brindille