Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

S.T. Dupont Blanc S.T. Dupont για γυναίκες

S.T. Dupont Blanc S.T. Dupont για γυναίκες

τουμπερόζα
S.T. Dupont Blanc S.T. Dupont για γυναίκες Εικόνες S.T. Dupont Blanc S.T. Dupont για γυναίκες Εικόνες

S.T. Dupont Blanc από S.T. Dupont είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. S.T. Dupont Blanc κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francoise Caron. Οι νότες κορυφής είναι λευκό φραγκοστάφυλο, νεκταρίνι και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, άνθη πορτοκαλιάς, γλυκομπίζελο, λευκό τριαντάφυλλο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ξύλο κασμίρι, ηλιοτρόπιο και Λευκό Κεχριμπάρι.

λευκό φραγκοστάφυλο νεκταρίνι μανταρίνι

τουμπερόζα άνθη πορτοκαλιάς γλυκομπίζελο λευκό τριαντάφυλλο κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος ξύλο κασμίρι ηλιοτρόπιο Λευκό  Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about S.T. Dupont Blanc by S.T. Dupont.

S.T. Dupont Blanc Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S.T. Dupont S.T. Dupont Blanc, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει S.T. Dupont Blanc by S.T. Dupont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για S.T. Dupont Blanc by S.T. Dupont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Poison Tendre Elizabeth Taylor Forever Elizabeth Victorio & Lucchino Hechizo Too Faced Love Hangover Azzaro Azzaro Couture Jardin de France Violette Loewe Gala de Dia Avon Simple Elements Perfect Cotton Krigler Juicy Jasmine Potter & Moore Orange Flower and Amber American Beauty Beloved Red Rose Aloha Beauty Red Hibiscus