Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

S.T. Dupont Noir S.T. Dupont για άνδρες

S.T. Dupont Noir S.T. Dupont για άνδρες

S.T. Dupont Noir S.T. Dupont για άνδρες Εικόνες S.T. Dupont Noir S.T. Dupont για άνδρες Εικόνες

S.T. Dupont Noir από S.T. Dupont είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. S.T. Dupont Noir κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Girard. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, μέντα και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο και γαρίφαλο; οι νότες της βάσης είναι φουντούκι, ξύλο κασμίρι και Βέτιβερ.

Λεβάντα μέντα Κάρδαμο

μοσχοκάρυδο γαρίφαλο

φουντούκι ξύλο κασμίρι Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about S.T. Dupont Noir by S.T. Dupont.

S.T. Dupont Noir Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S.T. Dupont S.T. Dupont Noir fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S.T. Dupont S.T. Dupont Noir, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει S.T. Dupont Noir by S.T. Dupont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για S.T. Dupont Noir by S.T. Dupont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Jil Sander Sander for Men Roberto Verino VV Man Calvin Klein Man Yves Rocher Nature Millenaire pour Homme Fresh Patchouli Pure Kanabeach Kanabeach Homme Lisa Hoffman Japanese Agarwood Prada Infusion de Vetiver Peter Andre Conditional Montale Aoud Musk Smell Bent Lucy Fur Bath House Spanish Fig and Nutmeg