Σχεδιαστές » R S » « Ομάδες

S.T. Dupont pour Homme S.T. Dupont για άνδρες

S.T. Dupont pour Homme S.T. Dupont για άνδρες

S.T. Dupont pour Homme S.T. Dupont για άνδρες Εικόνες

S.T. Dupont pour Homme από S.T. Dupont είναι ένα άρωμα για άνδρες. S.T. Dupont pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Gerard Anthony. Οι νότες κορυφής είναι δεντρολίβανο, Αρτεμισία, κόλιανδρος, γάλβανο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Γαρύφαλλο, Κυπαρίσσι, ίριδα, Κανέλα, Λεβάντα και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, έλατο, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Καρύδα, Βέτιβερ, θυμίαμα και Κέδρος.

δεντρολίβανο Αρτεμισία κόλιανδρος γάλβανο λεμόνι

Γαρύφαλλο Κυπαρίσσι ίριδα Κανέλα Λεβάντα γιασεμί

σανδαλόξυλο έλατο Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Καρύδα Βέτιβερ θυμίαμα Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about S.T. Dupont pour Homme by S.T. Dupont.

S.T. Dupont pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S.T. Dupont S.T. Dupont pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S.T. Dupont S.T. Dupont pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει S.T. Dupont pour Homme by S.T. Dupont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για S.T. Dupont pour Homme by S.T. Dupont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Perry Ellis Perry Ellis m Paolo Gigli Libeccio Profumum Roma Confetto Pitti Fragranze Perle di Bianca Giorgio Armani Armani Code Summer pour Homme Jean Paul Gaultier Le Male Eau d`Ete 2004 Keiko Mecheri Bois de Santal Nina Ricci Eau de Fleurs Lush Candy Fluff Diesel Only The Brave Iron Man Puma Animagical Man Lucien Lelong Jabot