Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Signature S.T. Dupont για γυναίκες

Signature S.T. Dupont για γυναίκες

Signature S.T. Dupont για γυναίκες Εικόνες

Signature από S.T. Dupont είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Signature κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Bertrand Duchaufour. Οι νότες κορυφής είναι Αλδεϋδες, τουλίπα, μοσχοκάρυδο, Βιολέτα, ροδάκινο , Περγαμόντο και μανταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, ίριδα, ορχιδέα, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βανίλια, Βέτιβερ, Κέδρος και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

Αλδεϋδες τουλίπα μοσχοκάρυδο Βιολέτα ροδάκινο Περγαμόντο μανταρίνι

μανόλια ίριδα ορχιδέα γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια Βέτιβερ Κέδρος Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Signature by S.T. Dupont.

Signature Σχόλια Αρωμάτων

Signature by S.T. Dupont 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S.T. Dupont Signature fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S.T. Dupont Signature, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Signature by S.T. Dupont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Signature by S.T. Dupont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful Estée Lauder Beyond Paradise Blue Jesus Del Pozo Halloween Fatal Rose Prada No4 Fleurs d'Oranger Emanuel Ungaro Fleur de Diva Creed Jasmal The Body Shop Mandarin Orchid Kate Moss Kate Summer Time Adidas Adidas Woman Active Start Vicky Tiel Sirene Lolita Lempicka Eau de Desir Miller et Bertaux Shanti Shanti