Σχεδιαστές » R S » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Signature for Men S.T. Dupont για άνδρες

Signature for Men S.T. Dupont για άνδρες

καπνιστό
Signature for Men S.T. Dupont για άνδρες Εικόνες

Signature for Men από S.T. Dupont είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Signature for Men κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Richard Herpin. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, εστραγκόν, πιπέρι, Βασιλικός, γκρειπ φρουτ και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι Σημύδα, Γαρύφαλλο, Κανέλα, θυμίαμα, ηλιοτρόπιο και Γεράνι; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Βενζόη , Βανίλια και Κέδρος.

Λεβάντα εστραγκόν πιπέρι Βασιλικός γκρειπ φρουτ λεμόνι

Σημύδα Γαρύφαλλο Κανέλα θυμίαμα ηλιοτρόπιο Γεράνι

σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι πατσουλί Βενζόη Βανίλια Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Signature for Men by S.T. Dupont.

Signature for Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S.T. Dupont Signature for Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S.T. Dupont Signature for Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Signature for Men by S.T. Dupont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Signature for Men by S.T. Dupont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Estée Lauder Cinnabar Laura Biagiotti Roma Pierre Cardin Revelation Chanel Pour Monsieur Concentree Caron Parfum Sacre Roger & Gallet Bouquet Imperial L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant Opus Oils Dirty Sexy Wilde Jacomo Art Collection by Jacomo #08 DSH Perfumes Poivre Neil Morris October LR LR Classics Hawaii