Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

So Dupont Pour Homme S.T. Dupont για άνδρες

So Dupont Pour Homme S.T. Dupont για άνδρες

So Dupont Pour Homme S.T. Dupont για άνδρες Εικόνες So Dupont Pour Homme S.T. Dupont για άνδρες Εικόνες So Dupont Pour Homme S.T. Dupont για άνδρες Εικόνες

So Dupont Pour Homme από S.T. Dupont είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. So Dupont Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ και πιπέρι λευκό; οι μεσαίες νότες είναι μέντα, Μήλο και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, σανδαλόξυλο και Βανίλια.

Περγαμόντο γκρειπ φρουτ πιπέρι λευκό

μέντα Μήλο Κέδρος

σπόρος Τόνκα σανδαλόξυλο Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about So Dupont Pour Homme by S.T. Dupont.

So Dupont Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με S.T. Dupont So Dupont Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με S.T. Dupont So Dupont Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει So Dupont Pour Homme by S.T. Dupont. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για So Dupont Pour Homme by S.T. Dupont αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jil Sander Jil Sander Man Parah Parah Man Yves Saint Laurent L`Homme Eau d`Ete Lobogal Naceo Rouge Christian Dior Dior Homme Sport Puma Flowing Free Man Byblos Byblos Man Kenneth Cole Kenneth Cole Black Limited Edition Burberry Burberry Sport for Men Benetton Benetton Verde Man CB I Hate Perfume In The Summer Kitchen Atelier Cologne Oolang Infini