Σχεδιαστές » R S » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Zer (Rose) Sabon για γυναίκες

Zer (Rose) Sabon για γυναίκες

Zer (Rose) από Sabon είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Η νότα κορυφής είναι Βιολέτα; οι μεσαίες νότες είναι τριαντάφυλλο και Νότες φρούτων; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ίριδα και σανδαλόξυλο.

Βιολέτα

τριαντάφυλλο Νότες φρούτων

Μόσχος ίριδα σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Zer (Rose) by Sabon.

Zer (Rose) Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sabon Zer (Rose) fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sabon Zer (Rose), μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Zer (Rose) by Sabon. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Zer (Rose) by Sabon αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Carolina Herrera Carolina Roberto Cavalli Roberto Cavalli Burberry The Beat Esteban Patchouli Gres Fleur de Cabotine Bruno Acampora Seplasia Gap Stay D.S. & Durga 1538 Rheims Dana Tabu Forbidden Barbara Orbison Pretty Woman I Profumi di Firenze Dolceamaro Oriflame Moon