Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Ipo Saffron James για γυναίκες

Ipo Saffron James για γυναίκες

Ipo Saffron James για γυναίκες Εικόνες

Ipo από Saffron James είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ipo κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, Βιολέτα, τριαντάφυλλο Μαρόκου, γαρδένια Ταϊτης και λεμονόγρασσο.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής Βιολέτα τριαντάφυλλο Μαρόκου γαρδένια Ταϊτης λεμονόγρασσο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ipo by Saffron James.

Ipo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Saffron James Ipo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Saffron James Ipo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ipo by Saffron James. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ipo by Saffron James αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paco Rabanne XS Pour Elle Annick Goutal Passion Donna Karan Donna Karan Gold Sparkling Ellen Tracy Imagine Britney Spears Curious Heart Shalini Shalini Jalaine Gardenia Demeter Fragrance Wet Garden Blue Q Miso Pretty La Bouquetiere Gardenia Exotique Jeanne Arthes Boum Savon Oriflame Volare Magnolia