Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Punono Saffron James για γυναίκες

Punono Saffron James για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ

Punono από Saffron James είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Punono κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sarah Horowitz. Το άρωμα περιέχει Γαρύφαλλο, Υλάνγκ Υλάνγκ, όπιο, Βανιλια και γιασεμί.

Γαρύφαλλο Υλάνγκ Υλάνγκ όπιο Βανιλια γιασεμί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Punono by Saffron James.

Punono Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Saffron James Punono fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Saffron James Punono, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Punono by Saffron James. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Punono by Saffron James αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Juicy Couture Frosty Couture Shimmering Eau de Parfum Nanette Lepore Love Bird Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink Prince Matchabelli Wind Song Yves Saint Laurent Paris Nuit de Fete Maitre Parfumeur et Gantier Bahiana Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom biehl parfumkunstwerke hb01 Keiko Mecheri Osmanthus Boadicea the Victorious Noble Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Eau de Toilette Roberto Capucci Ballade a Venise