Σχεδιαστές » R S » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Moonstone Sage Machado για γυναίκες

Moonstone Sage Machado για γυναίκες

Moonstone Sage Machado για γυναίκες Εικόνες Moonstone Sage Machado για γυναίκες Εικόνες Moonstone Sage Machado για γυναίκες Εικόνες

Moonstone από Sage Machado είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Η νότα κορυφής είναι νάρκισσος; η μεσαία νότα είναι γαρδένια; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, δρυς βρύα , Κεχριμπάρι, Βανιλια και άνθη ταμπάκου.

νάρκισσος

γαρδένια

Μόσχος δρυς βρύα Κεχριμπάρι Βανιλια άνθη ταμπάκου

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Moonstone by Sage Machado.

Moonstone Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sage Machado Moonstone fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sage Machado Moonstone, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Moonstone by Sage Machado. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Moonstone by Sage Machado αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Giorgio Armani Armani Privé Cologne Eclat de Jasmin ID Parfums Lettre a Anna Givenchy Les Parfums Mythiques - Givenchy III Carven Ma Griffe La Perla Blue Dolce&Gabbana D&G Anthology La Lune 18 Lancome Hypnose Senses Police Pure Police Pure DNA Femme Jean Paul Gaultier Ma Dame Eau de Parfum Long Lost Perfume Memoire Cherie Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong Strange Invisible Perfumes L'Invisible