Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη « Ομάδες

Pearl Sage Machado για γυναίκες

Pearl Sage Machado για γυναίκες

Pearl Sage Machado για γυναίκες Εικόνες Pearl Sage Machado για γυναίκες Εικόνες Pearl Sage Machado για γυναίκες Εικόνες

Pearl από Sage Machado είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες. Η νότα κορυφής είναι δρυς βρύα ; η μεσαία νότα είναι σανδαλόξυλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Βανιλια.

δρυς βρύα

σανδαλόξυλο

Μόσχος Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pearl by Sage Machado.

Pearl Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sage Machado Pearl fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sage Machado Pearl, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pearl by Sage Machado. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pearl by Sage Machado αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Max Deville Camera On Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau pour Homme Van Heusen Proximity Montale Sandal Sliver Lorenzo Villoresi Vetiver Ajmal Vice Xerjoff Modoc Le Labo Vetyver 46 Eclectic Collections Agenda Caswell Massey Tricorn Yves Rocher Cap Nature Sensations Boisees Parah Black Touch