Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο « Ομάδες

Sage Sage Machado για γυναίκες και άνδρες

Sage Sage Machado για γυναίκες και άνδρες

Sage Sage Machado για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Sage Sage Machado για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Sage Sage Machado για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Sage από Sage Machado είναι ένα Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Οι νότες κορυφής είναι φασκόμηλο και Αγγούρι; η μεσαία νότα είναι γλυκομπίζελο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Μόσχος Αιγύπτου και Αμπρετη (Μολόχα).

φασκόμηλο Αγγούρι

γλυκομπίζελο

σπόρος Τόνκα Μόσχος Αιγύπτου Αμπρετη  (Μολόχα)

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sage by Sage Machado.

Sage Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sage Machado Sage fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sage Machado Sage, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sage by Sage Machado. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sage by Sage Machado αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Maurer & Wirtz Tabac Sport Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Crystal Man Michael Jordan 23 Cinq Mondes Eau Egyptienne Avon Christian Lacroix Absynthe Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery Le Labo Ambrette 9 Donna Karan Essence Lavender Adidas Adidas Sport Fever Yosh U4eahh! 2.43 Melvita Floral Water Lavender Solinotes Musc