Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

La Femme Sahlini Parfums για γυναίκες

La Femme Sahlini Parfums για γυναίκες

τουμπερόζα
La Femme Sahlini Parfums για γυναίκες Εικόνες La Femme Sahlini Parfums για γυναίκες Εικόνες

La Femme από Sahlini Parfums είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Celine Martin. Οι νότες κορυφής είναι νερόλι, νότες πρασίνου και άνθη πορτοκαλιάς; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, γιασεμί και φύλλο πατσουλί Ινδονησίας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Βανίλια Μαδαγασκάρης.

νερόλι νότες πρασίνου άνθη πορτοκαλιάς

τουμπερόζα γιασεμί φύλλο πατσουλί Ινδονησίας

Μόσχος Βανίλια Μαδαγασκάρης

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about La Femme by Sahlini Parfums.

La Femme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sahlini Parfums La Femme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sahlini Parfums La Femme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει La Femme by Sahlini Parfums. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για La Femme by Sahlini Parfums αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Festival d`Ete Joop! Joop! Le Bain Guerlain L`Instant de Guerlain Fleur de Mandarine Boucheron Trouble eau Legere Pierre Balmain Eau d'Amazonie de Balmain Parfumerie Generale PG05 L'Eau de Circe Calvin Klein Euphoria Crystal Edition M. Micallef Night Aoud Bogner Bogner Wood Women Lancome Tresor Diamant Noir S.T. Dupont Miss Dupont NafNaf Expression