Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Dalissime Salvador Dali για γυναίκες

Dalissime Salvador Dali για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 3

Dalissime Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες Dalissime Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες

Dalissime από Salvador Dali είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Dalissime κυκλοφόρησε το έτος 1994. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Mark Buxton. Οι νότες κορυφής είναι Βερίκοκο, ροδάκινο , ανανάς και δαμάσκηνο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας, τριαντάφυλλο, Ταγκέτες και νάρκισσος; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, Βανίλια, σπόρος Τόνκα, λίτσι και Κεχριμπάρι.

Βερίκοκο ροδάκινο ανανάς δαμάσκηνο

γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο Ταγκέτες νάρκισσος

σανδαλόξυλο Μόσχος Βανίλια σπόρος Τόνκα λίτσι Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Dalissime by Salvador Dali.

Dalissime Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Salvador Dali Dalissime fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Salvador Dali Dalissime, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Dalissime by Salvador Dali. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Dalissime by Salvador Dali αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jennifer Lopez Miami Glow Barbie Barbie Modelo Accord Parfait Mirabelle & Gardenia Lilly Pulitzer Squeeze Benetton Essence of United Colors of Benetton Woman Fragonard Eau Fantasque Franck Olivier Passion Bruno Banani About Women Victoria`s Secret Peace, Love, Hope Voluspa Green Datura Lancome O d`Azur Yves Rocher Folies de Saisons L'Eau A la Bouche en Ete