Σχεδιαστές » R S » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Eau de Dali Salvador Dali για γυναίκες

Eau de Dali Salvador Dali για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 1

Eau de Dali Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες Eau de Dali Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες Eau de Dali Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες

Eau de Dali από Salvador Dali είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau de Dali κυκλοφόρησε το έτος 1995. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Karoline Vieth. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς, πράσινα φύλλα, ροδάκινο , γκρειπ φρουτ, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, γιασεμί, Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Βανίλια, Κέδρος και δέντρο δαμασκηνιάς.

ανανάς πράσινα φύλλα ροδάκινο γκρειπ φρουτ Περγαμόντο λεμόνι

ίριδα γιασεμί Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανίλια Κέδρος δέντρο δαμασκηνιάς

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau de Dali by Salvador Dali.

Eau de Dali Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Salvador Dali Eau de Dali fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Salvador Dali Eau de Dali, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau de Dali by Salvador Dali. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau de Dali by Salvador Dali αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Versace Versace Essence Emotional Sergio Tacchini Sergio Tacchini Donna Parfums DelRae Debut Revlon Jontue Avon 50's glam Molinard Les Fleurs: Rose L`Erbolario Neroli American Beauty Beloved Moments Bronnley Orchid Yves Rocher Ode a la Vie Nautica Nautica Woman Jean Patou Vacances