Σχεδιαστές » R S » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

ITISLOVE Salvador Dali για γυναίκες

ITISLOVE Salvador Dali για γυναίκες

ITISLOVE Salvador Dali για γυναίκες Βίντεο
ITISLOVE Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες ITISLOVE Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες ITISLOVE Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες ITISLOVE Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες ITISLOVE Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες

ITISLOVE από Salvador Dali είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. ITISLOVE κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Almairac. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, ροζ πιπέρι και ρόδι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, αθάνατο, νάρκισσος και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

γκρειπ φρουτ ροζ πιπέρι ρόδι

ίριδα αθάνατο νάρκισσος τριαντάφυλλο

Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about ITISLOVE by Salvador Dali.

ITISLOVE Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Salvador Dali ITISLOVE fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Salvador Dali ITISLOVE, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει ITISLOVE by Salvador Dali. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για ITISLOVE by Salvador Dali αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Only Givenchy Mauboussin M Moi Hilde Soliani Ti Amo: Ortensia Bond No 9 Nuits de Noho Marc Jacobs Daisy Black Edition Guerlain Guerlain L`Instant Magic Elixir Le Labo Jasmin 17 Baldinini Baldinini Parfum Glace Rasasi First Love Nobile 1942 Ponte Vecchio W Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum Nobile 1942 Anonimo Veneziano