Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Laguna Maravilla Salvador Dali για γυναίκες

Laguna Maravilla Salvador Dali για γυναίκες

Laguna Maravilla Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες Laguna Maravilla Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες Laguna Maravilla Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες Laguna Maravilla Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες

Laguna Maravilla από Salvador Dali είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Laguna Maravilla κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Αμάλφι λεμόνι, μανταρίνι και βερβένα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, Κυκλάμινο και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Βανιλια.

Περγαμόντο Αμάλφι λεμόνι μανταρίνι βερβένα

γιασεμί τριαντάφυλλο Κυκλάμινο κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Laguna Maravilla by Salvador Dali.

Laguna Maravilla Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Salvador Dali Laguna Maravilla fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Salvador Dali Laguna Maravilla, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Laguna Maravilla by Salvador Dali. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Laguna Maravilla by Salvador Dali αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Esprit Esprit Collection Salvatore Ferragamo Incanto Heaven Lancetti Etre Special Edition Benetton Benetton White Night Woman Naomi Campbell Seductive Elixir Avon Wink La Perla J`Aime Precious Edition The Body Shop White Musk White Hot Summer Eclectic Collections Arouse Marc Jacobs Pomegranate Splash Black Phoenix Alchemy Lab Titania Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Lil Angel