Σχεδιαστές » R S » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Le Roy Soleil Salvador Dali για γυναίκες

Le Roy Soleil Salvador Dali για γυναίκες

Το έχω: 3 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Le Roy Soleil Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες

Le Roy Soleil από Salvador Dali είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες. Le Roy Soleil κυκλοφόρησε το έτος 1997. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Philippe Romano. Οι νότες κορυφής είναι ανανάς, Μανταριν ορανζ, Μήλο, Περγαμόντο, Ροδόξυλο Βραζιλίας, λεμόνι, λουλούδι παπάγιας και ραβέντι; οι μεσαίες νότες είναι Κυκλάμινο, Βερίκοκο, Γαρύφαλλο, Κανέλα, ορχιδέα, γιασεμί, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, πατσουλί, Μόσχος, Βανίλια και Βέτιβερ.

ανανάς Μανταριν ορανζ Μήλο Περγαμόντο Ροδόξυλο Βραζιλίας λεμόνι λουλούδι παπάγιας ραβέντι

Κυκλάμινο Βερίκοκο Γαρύφαλλο Κανέλα ορχιδέα γιασεμί κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος Βανίλια Βέτιβερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Le Roy Soleil by Salvador Dali.

Le Roy Soleil Σχόλια Αρωμάτων

mary ko
mary ko

Νέκταρ! Ένα από τα ωραιότερα αρώματα που μυρισα ποτέ! Έντονα ξύλα παντρεμένα με φρούτα, εκπέμπει αισιοδοξία, ζεστό και λαμπερό όπως το όνομα του, βασιλιάς ήλιος! Και φυσικά όπως όλα τα υπέροχα αρώματα, το έχουν αποσύρει.

Apr
2015

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Salvador Dali Le Roy Soleil fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Salvador Dali Le Roy Soleil, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Le Roy Soleil by Salvador Dali. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Le Roy Soleil by Salvador Dali αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Lalique Lalique Pour Homme Equus Paco Rabanne Ultraviolet Metal Beach Serge Lutens Chergui Serge Lutens Five O`Clock Au Gingembre Serge Lutens Mandarine Mandarin Roger & Gallet Bouquet Imperial Montale Blue Amber Montale Greyland Coty Dark Vanilla Calvin Klein ck IN2U Heat Him Dorin Un Air d`Amour Pour Monsieur