Σχεδιαστές » R S » Υδατινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali για γυναίκες

Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali για γυναίκες

aquatic
Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες Sea & Sun in Cadaques Salvador Dali για γυναίκες Εικόνες

Sea & Sun in Cadaques από Salvador Dali είναι ένα Υδατινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sea & Sun in Cadaques κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Almairac. Οι νότες κορυφής είναι Βερίκοκο, Φραγκοστάφυλλο και κουμ κουάτ; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, νούφαρο και Λωτός; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος και Κέδρος.

Βερίκοκο Φραγκοστάφυλλο κουμ κουάτ

φρέζια νούφαρο Λωτός

Κεχριμπάρι Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sea & Sun in Cadaques by Salvador Dali.

Sea & Sun in Cadaques Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sea & Sun in Cadaques by Salvador Dali. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sea & Sun in Cadaques by Salvador Dali αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Λουλουδενιο
Moschino OH! De Moschino Iceberg Twice Montana Montana Blue Estée Lauder Intuition Summer In Bloom Bond No 9 Hamptons Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Mistral South Seas Sarantis B.U. Icy Dana Shades Bath and Body Works P.S. I Love You Spring Fling Modigliani Paradiso Eau D`Italie Au Lac