Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Convivio Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες

Convivio Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες

Convivio Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Convivio Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Convivio Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Convivio από Salvatore Ferragamo είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Convivio κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Fabrice Pellegrin. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και Σπόροι Καρότου; οι μεσαίες νότες είναι Κυπαρίσσι και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Αμπροξάν και ξύλο κασμίρι.

γκρειπ φρουτ Σπόροι Καρότου

Κυπαρίσσι γιασεμί

Αμπροξάν ξύλο κασμίρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Convivio by Salvatore Ferragamo.

Convivio Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Salvatore Ferragamo Convivio fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Salvatore Ferragamo Convivio, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Convivio by Salvatore Ferragamo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Convivio by Salvatore Ferragamo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Donna Karan DKNY Men Paco Rabanne Paco Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Edizione Riviera Agatha Ruiz de la Prada Lio Bijan Bijan Wicked for Men Hermes Eau de Pamplemousse Rose Manchester Manchester Cologne Tallulah Jane 333 Keiko Mecheri Scarlett Davidoff Davidoff Cool Water Men Ice Fresh JoAnne Bassett Colette Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay