Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Convivio Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες

Convivio Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες

Convivio Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Convivio Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Convivio Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Convivio από Salvatore Ferragamo είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Convivio κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Fabrice Pellegrin. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ και Σπόροι Καρότου; οι μεσαίες νότες είναι Κυπαρίσσι και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Αμπροξάν και ξύλο κασμίρι.

γκρειπ φρουτ Σπόροι Καρότου

Κυπαρίσσι γιασεμί

Αμπροξάν ξύλο κασμίρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Convivio by Salvatore Ferragamo.

Convivio Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Salvatore Ferragamo Convivio fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Salvatore Ferragamo Convivio, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Convivio by Salvatore Ferragamo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Convivio by Salvatore Ferragamo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Givenchy Eau Torride Nautica Nautica Island Voyage Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Homme Avon Full Speed Maurer & Wirtz 4711 Original Eau de Cologne Etienne Aigner Aigner Black Air-Val International Disney Fairies Etat Libre d`Orange Je Suis un Homme Yves Rocher Antartic Marc Jacobs Splash Lemon 2009 Creed Zeste Mandarine Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme