Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

F by Ferragamo Salvatore Ferragamo για γυναίκες

F by Ferragamo Salvatore Ferragamo για γυναίκες

Το έχω: 2 Το είχα : 1

σαπουνώδες
F by Ferragamo Salvatore Ferragamo για γυναίκες Εικόνες F by Ferragamo Salvatore Ferragamo για γυναίκες Εικόνες

F by Ferragamo από Salvatore Ferragamo είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. F by Ferragamo κυκλοφόρησε το έτος 2006. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Francis Kurkdjian. Το άρωμα περιέχει άνθη πορτοκαλιάς, γιασεμί και τριαντάφυλλο.

άνθη πορτοκαλιάς γιασεμί τριαντάφυλλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about F by Ferragamo by Salvatore Ferragamo.

F by Ferragamo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Salvatore Ferragamo F by Ferragamo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Salvatore Ferragamo F by Ferragamo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει F by Ferragamo by Salvatore Ferragamo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για F by Ferragamo by Salvatore Ferragamo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Poeme Bond No 9 Fashion Avenue Aveda Rose Attar Alain Delon Samourai Woman Chloe Chloe Eau de Toilette Essentially Me Tangos Avon Simple Elements Perfect Cotton Tsi-La Organic Misaki Vicky Tiel Sirene Elizabeth Taylor Violet Eyes LR Sarah Connor Principessa Beauty Isolina