Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

F by Ferragamo Pour Homme Salvatore Ferragamo για άνδρες

F by Ferragamo Pour Homme Salvatore Ferragamo για άνδρες

F by Ferragamo Pour Homme Salvatore Ferragamo για άνδρες Εικόνες F by Ferragamo Pour Homme Salvatore Ferragamo για άνδρες Εικόνες

F by Ferragamo Pour Homme από Salvatore Ferragamo είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για άνδρες. F by Ferragamo Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Olivier Polge. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα και Μήλο; η μεσαία νότα είναι πιπέρι μαύρο; οι νότες της βάσης είναι λάβδανο, δέρμα και Κεχριμπάρι.

Λεβάντα Μήλο

πιπέρι μαύρο

λάβδανο δέρμα Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about F by Ferragamo Pour Homme by Salvatore Ferragamo.

F by Ferragamo Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Salvatore Ferragamo F by Ferragamo Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει F by Ferragamo Pour Homme by Salvatore Ferragamo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για F by Ferragamo Pour Homme by Salvatore Ferragamo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dolce Vita Balenciaga Rumba Charles Jourdan Charles Jourdan The Parfum Thierry Mugler B*Men Valentino V pour Homme Ted Lapidus Altamir Yves Rocher Hoggar Karl Lagerfeld Kapsule Woody Seven Skies Lalita Montale Louban Clive Christian C for Men Ralph Lauren Extreme Polo Sport