Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Subtil Pour Homme Salvatore Ferragamo για άνδρες

Subtil Pour Homme Salvatore Ferragamo για άνδρες

Το είχα : 1 Το θέλω: 1

απαλό πικάντικο
Subtil Pour Homme Salvatore Ferragamo για άνδρες Εικόνες Subtil Pour Homme Salvatore Ferragamo για άνδρες Εικόνες

Subtil Pour Homme από Salvatore Ferragamo είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Subtil Pour Homme κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ, φύλλα λωτού, Μανταριν ορανζ και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι κόλιανδρος, Βιολέτα, Αρτεμισία και ροζ πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, πατσουλί και Μόσχος.

τζίντζερ φύλλα λωτού Μανταριν ορανζ Κάρδαμο

κόλιανδρος Βιολέτα Αρτεμισία ροζ πιπέρι

Κεχριμπάρι πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Subtil Pour Homme by Salvatore Ferragamo.

Subtil Pour Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Salvatore Ferragamo Subtil Pour Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Subtil Pour Homme by Salvatore Ferragamo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Subtil Pour Homme by Salvatore Ferragamo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Ted Baker Endurance Marc O`Polo Marc O`Polo Men Romeo Gigli Laki Hermes Terre d'Hermes ScentStory 24 Montale Aoud Musk Indult Reve En Cuir Nobile 1942 Patchouli Nobile Avon Full Speed Intense Celine Celine Calvin Klein Man Hermes Un Jardin Apres la Mousson