Σχεδιαστές » R S » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Vendemmia Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες

Vendemmia Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες

Vendemmia Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Vendemmia Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Vendemmia Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Vendemmia από Salvatore Ferragamo είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Vendemmia κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Fabrice Pellegrin. Οι νότες κορυφής είναι Kίτρο και ροδάκινο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και Φύλλο Συκιάς; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα και σανδαλόξυλο.

Kίτρο ροδάκινο

γιασεμί Φύλλο Συκιάς

σπόρος Τόνκα σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Vendemmia by Salvatore Ferragamo.

Vendemmia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Salvatore Ferragamo Vendemmia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Salvatore Ferragamo Vendemmia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Vendemmia by Salvatore Ferragamo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Vendemmia by Salvatore Ferragamo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Etro Musk Al-Rehab Al Hanouf Lolita Lempicka Eau d`Ete Parfumee Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Baldinini Baldinini Gres Fleur de Cabotine Comptoir Sud Pacifique Musc Alize Azagury Azagury Jardin de France Anandita Neotantric Manic Love for Her Paris Hilton Passport Tokyo Paris Hilton Passport South Beach