Σχεδιαστές » R S » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

Viola Essenziale Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες

Viola Essenziale Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες

Viola Essenziale Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Viola Essenziale Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Viola Essenziale Salvatore Ferragamo για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Viola Essenziale από Salvatore Ferragamo είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Viola Essenziale κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sonia Constant. Οι νότες κορυφής είναι λίτσι και νερόλι; οι μεσαίες νότες είναι ίρις της Τοσκάνης και άνθη πορτοκαλιάς; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Μόσχος.

λίτσι νερόλι

ίρις της Τοσκάνης άνθη πορτοκαλιάς

πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Viola Essenziale by Salvatore Ferragamo.

Viola Essenziale Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Salvatore Ferragamo Viola Essenziale fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Salvatore Ferragamo Viola Essenziale, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Viola Essenziale by Salvatore Ferragamo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Viola Essenziale by Salvatore Ferragamo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Molinard Les Orientaux: Chypre d`Orient Menard Merefame Davidoff Echo Woman Lancetti Lancetti Femme Auguste Esprit de Chine Comme des Garcons Odeur 71 Bruno Acampora Prima T Atkinsons Bizarre Pierre Balmain Ivoire de Balmain Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong Carven Monsieur Carven Celine Magic