Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Sanctuary Classic Sanctuary για γυναίκες

Sanctuary Classic Sanctuary για γυναίκες

Sanctuary Classic από Sanctuary είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sanctuary Classic κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και Εσπεριδοειδή; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Κάρδαμο και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί και Βανιλια.

Περγαμόντο Εσπεριδοειδή

γιασεμί Κάρδαμο τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο πατσουλί Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sanctuary Classic by Sanctuary.

Sanctuary Classic Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sanctuary Sanctuary Classic fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sanctuary Sanctuary Classic, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sanctuary Classic by Sanctuary. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sanctuary Classic by Sanctuary αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Stella McCartney Stella in Two Amber Britney Spears In Control Curious Al-Rehab Sultana Bvlgari Jasmin Noir Pierre Balmain Balmya de Balmain Ulric de Varens So Varens Lili Bermuda Passion Flower Bath and Body Works P.S. I Love You Victoria`s Secret Life Is Pink Wish Pink Loewe Gala Bogner Bogner Wood Women Nejma Nejma 4