Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη « Ομάδες

Peau D'Espagne Santa Maria Novella για άνδρες

Peau D'Espagne Santa Maria Novella για άνδρες

καπνιστό

Peau D'Espagne από Santa Maria Novella είναι ένα Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Peau D'Espagne κυκλοφόρησε το έτος 1901. Οι νότες κορυφής είναι Γαρύφαλλο, γιασεμί και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι νερόλι, Κέδρος της Βιρτζίνιας, μπουμπουρντζελία και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι Σημύδα και μοσχογαλιά.

Γαρύφαλλο γιασεμί Περγαμόντο

νερόλι Κέδρος της Βιρτζίνιας μπουμπουρντζελία φύλλο βιολέτας

Σημύδα μοσχογαλιά

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Peau D'Espagne by Santa Maria Novella.

Peau D'Espagne Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Santa Maria Novella Peau D'Espagne fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Santa Maria Novella Peau D'Espagne, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Peau D'Espagne by Santa Maria Novella. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Peau D'Espagne by Santa Maria Novella αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη
Carlos Santana Carlos Santana for Men Jovoy Paris Boise Bond No 9 Riverside Drive Raphael Replique Zara Vetiver Caron L`Anarchiste Jalaine Patchouli Maitre Parfumeur et Gantier Route du Vetiver Caswell Massey Tricorn Serge Lutens Bois et Musc Sage Machado Pearl D.S. & Durga Empress Jingu