Σχεδιαστές » R S » « Ομάδες

LOANT Santi Burgas για γυναίκες και άνδρες

LOANT Santi Burgas για γυναίκες και άνδρες

LOANT Santi Burgas για γυναίκες και άνδρες Βίντεο
LOANT Santi Burgas για γυναίκες και άνδρες Εικόνες LOANT Santi Burgas για γυναίκες και άνδρες Εικόνες LOANT Santi Burgas για γυναίκες και άνδρες Εικόνες LOANT Santi Burgas για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

LOANT από Santi Burgas είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. LOANT κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Blanca Dalmau. Το άρωμα περιέχει γιασεμί σαμπακ, λευκός μόσχος, Κεχριμπάρι, μοσχοκάρυδο, κασμήρι και Αμπροξάν.

γιασεμί σαμπακ λευκός μόσχος Κεχριμπάρι μοσχοκάρυδο κασμήρι Αμπροξάν

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about LOANT by Santi Burgas.

LOANT Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Santi Burgas LOANT fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Santi Burgas LOANT, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει LOANT by Santi Burgas. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για LOANT by Santi Burgas αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Sonia Rykiel Rykiel Man Victoria`s Secret Sexy Sparkle Hot Berry Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Him The People Of The Labyrinths A.Maze Danijela Martinovic La-La Ulric de Varens Varens Original Tropical Sun Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Bois d`Iris DSH Perfumes Eau de Coquette (The Perfumed Court; Natural) Demeter Fragrance Jolly Rancher New Green Apple Yves Rocher Mure Sauvage Love & Toast Persimmon Plum Cinq Mondes Huile Somptueuse de l'Orient