Σχεδιαστές » R S » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Perfect Twilight Sarah Horowitz Parfums για γυναίκες

Perfect Twilight Sarah Horowitz Parfums για γυναίκες

Perfect Twilight Sarah Horowitz Parfums για γυναίκες Εικόνες

Perfect Twilight από Sarah Horowitz Parfums είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Perfect Twilight κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sarah Horowitz. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο και αστεροειδής γλυκάνισος; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, κρίνος, φρέζια και αγιόκλημα; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Βανίλια, σανδαλόξυλο και ίριδα.

Περγαμόντο αστεροειδής γλυκάνισος

Βιολέτα κρίνος φρέζια αγιόκλημα

Μόσχος Βανίλια σανδαλόξυλο ίριδα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Perfect Twilight by Sarah Horowitz Parfums.

Perfect Twilight Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sarah Horowitz Parfums Perfect Twilight, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Perfect Twilight by Sarah Horowitz Parfums. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Perfect Twilight by Sarah Horowitz Parfums αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Abinoam Corazon Van Cleef & Arpels Les Saisons Automne Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Prada Infusion d'Iris Byredo Rose Noir Creed Jasmin Imperatrice Eugenie True Religion True Religion Chopard Cascade DSH Perfumes Beach Roses (Rose No. 3) La Prairie Life Threads Silver Nutrimetics Khantor Jeanne Arthes CO2 Pink Label