Σχεδιαστές » R S » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Perfect Veil Sarah Horowitz Parfums για γυναίκες

Perfect Veil Sarah Horowitz Parfums για γυναίκες

Perfect Veil Sarah Horowitz Parfums για γυναίκες Εικόνες

Perfect Veil από Sarah Horowitz Parfums είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Perfect Veil κυκλοφόρησε το έτος 1999. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Sarah Horowitz. Το άρωμα περιέχει Αμάλφι λεμόνι, Περγαμόντο, Μόσχος, Βανίλια και σανδαλόξυλο.

Αμάλφι λεμόνι Περγαμόντο Μόσχος Βανίλια σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Perfect Veil by Sarah Horowitz Parfums.

Perfect Veil Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sarah Horowitz Parfums Perfect Veil, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Perfect Veil by Sarah Horowitz Parfums. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Perfect Veil by Sarah Horowitz Parfums αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein CK be D`Orsay La Dandy Estée Lauder Intuition Lolita Lempicka Eau d`Ete Parfumee Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Elle (White) Michael Kors Michael Yves Rocher Comme une Evidence Eau de Parfum Byredo Rose Noir Eau Jeune Eau Jeune Double Je Byblos Essence DL & Co Thorn Apple Brut Parfums Prestige Imperial