Σχεδιαστές » R S » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

B.U. Blossom Sarantis για γυναίκες

B.U. Blossom Sarantis για γυναίκες

Το έχω: 1 Το θέλω: 1

B.U. Blossom Sarantis για γυναίκες Βίντεο

B.U. Blossom από Sarantis είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, Μανταριν ορανζ και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, ηλιοτρόπιο, κρίνο της κοιλάδας και κρίνος; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, σανδαλόξυλο και Κέδρος της Βιρτζίνιας.

Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ πιπέρι

ίριδα ηλιοτρόπιο κρίνο της κοιλάδας κρίνος

Μόσχος σανδαλόξυλο Κέδρος της Βιρτζίνιας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about B.U. Blossom by Sarantis.

B.U. Blossom Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sarantis B.U. Blossom fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sarantis B.U. Blossom, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει B.U. Blossom by Sarantis. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για B.U. Blossom by Sarantis αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein CK be Puma Puma Woman Agatha Ruiz de la Prada El Beso Frederic Malle L'Eau d'Hiver Hilde Soliani Ti Amo: Tulipano Paul Smith Rose Summer Edition Giorgio Armani Armani Code Summer pour Femme Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Girard Provence Spring Salvador Dali Little Kiss Me D.S. & Durga 1538 Rheims Lulu Beauty Starlet