Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

B.U. Rockmantic Sarantis για γυναίκες

B.U. Rockmantic Sarantis για γυναίκες

Το έχω: 10 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

B.U. Rockmantic Sarantis για γυναίκες Εικόνες B.U. Rockmantic Sarantis για γυναίκες Εικόνες B.U. Rockmantic Sarantis για γυναίκες Εικόνες

B.U. Rockmantic από Sarantis είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. B.U. Rockmantic κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Μανταριν ορανζ και Μήλο Γκόλντεν; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, τριαντάφυλλο, παιώνια και βατόμουρο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας και Βανιλια.

πορτοκάλι Μανταριν ορανζ Μήλο  Γκόλντεν

φρέζια τριαντάφυλλο παιώνια βατόμουρο

Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about B.U. Rockmantic by Sarantis.

B.U. Rockmantic Σχόλια Αρωμάτων

Επητέλους το πήραα....είναι Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο!!!!!!!!!11

Feb
2013
konagtetcmaresei

το έχει μια φίλη μου και είναι απλά τέλειο!!!!!

Feb
2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sarantis B.U. Rockmantic fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sarantis B.U. Rockmantic, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει B.U. Rockmantic by Sarantis. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για B.U. Rockmantic by Sarantis αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Sarantis B.U. Trendy Gianfranco Ferre Ferre Rose Sarantis B.U. Hippy Soul Sarantis B.U. Fancy Cinderella Vera Wang Rock Princess Betty Boop Party Betty Missoni Aria Missoni Vera Wang Flower Princess Sarantis C-Thru Charming Kenzo Flower by Kenzo Escada Pacific Paradise Christian Dior Hypnotic Poison Jean Paul Gaultier Classique Giorgio Beverly Hills Red 2 Betty Boop Angel Betty Sarantis C-Thru Coral Dream Betty Boop Ain't she cute Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Homage a Gabrielle Betty Boop Princess Betty Betty Boop Sexy Betty