Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

B.U. Rockmantic Sarantis για γυναίκες

B.U. Rockmantic Sarantis για γυναίκες

Το έχω: 8 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

B.U. Rockmantic Sarantis για γυναίκες Εικόνες B.U. Rockmantic Sarantis για γυναίκες Εικόνες B.U. Rockmantic Sarantis για γυναίκες Εικόνες

B.U. Rockmantic από Sarantis είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. B.U. Rockmantic κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Μανταριν ορανζ και Μήλο Γκόλντεν; οι μεσαίες νότες είναι φρέζια, τριαντάφυλλο, παιώνια και βατόμουρο; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας και Βανιλια.

πορτοκάλι Μανταριν ορανζ Μήλο  Γκόλντεν

φρέζια τριαντάφυλλο παιώνια βατόμουρο

Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about B.U. Rockmantic by Sarantis.

B.U. Rockmantic Σχόλια Αρωμάτων

Amaryllis
Amaryllis

το ειχε δωσει δωρο στην καλυτερη της φιλη η babysister μου που ειναι 10 .Ελεγε να της δωσει την μπαρμπι αλλά εγω της διαλεξα αυτο.
Ομως το ζήλεψα και το πήρα και εγώ.

Επητέλους το πήραα....είναι Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Ο!!!!!!!!!11

konagtetcmaresei

το έχει μια φίλη μου και είναι απλά τέλειο!!!!!

2013

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sarantis B.U. Rockmantic fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sarantis B.U. Rockmantic, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει B.U. Rockmantic by Sarantis. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για B.U. Rockmantic by Sarantis αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Sarantis B.U. Trendy Gianfranco Ferre Ferre Rose Sarantis B.U. Hippy Soul Missoni Aria Missoni Betty Boop Party Betty Vera Wang Rock Princess Vera Wang Flower Princess Sarantis C-Thru Charming Escada Pacific Paradise Christian Dior Hypnotic Poison Betty Boop Ain't she cute Giorgio Beverly Hills Red 2 Sarantis C-Thru Coral Dream Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Homage a Gabrielle Betty Boop Princess Betty Betty Boop Sexy Betty Betty Boop Angel Betty Sarantis B.U. Fancy Cinderella L`Artisan Parfumeur Jour de Fete Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau