Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

C-Thru Purple Diamond Sarantis για γυναίκες

C-Thru Purple Diamond Sarantis για γυναίκες

Το είχα : 2 Το θέλω: 3

απαλό πικάντικο
C-Thru Purple Diamond Sarantis για γυναίκες Βίντεο C-Thru Purple Diamond Sarantis για γυναίκες Βίντεο

C-Thru Purple Diamond από Sarantis είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. C-Thru Purple Diamond κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Givaudan. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο και Φραγκοστάφυλλο; η μεσαία νότα είναι γιασεμί; η νότα της βάσης είναι Βανίλια.

δαμάσκηνο Φραγκοστάφυλλο

γιασεμί

Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about C-Thru Purple Diamond by Sarantis.

C-Thru Purple Diamond Σχόλια Αρωμάτων

C-Thru Purple Diamond by Sarantis 4.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sarantis C-Thru Purple Diamond fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sarantis C-Thru Purple Diamond, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει C-Thru Purple Diamond by Sarantis. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για C-Thru Purple Diamond by Sarantis αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Serge Lutens A La Nuit Marina Picasso Chapeau Bleu Ralph Lauren Love Fred Hayman Hollywood Star Vero Profumo rubj Mila Schön `70 Pussy Deluxe Showcat Parfums 06130 Feuille de Reglisse Des Filles a la Vanille Ambre Chinoise Etienne Aigner Etienne Aigner Pour Femme Amanda Lepore Amanda Andrea Maack Sharp