Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

C-Thru Purple Diamond Sarantis για γυναίκες

C-Thru Purple Diamond Sarantis για γυναίκες

Το είχα : 2 Το θέλω: 3

απαλό πικάντικο
C-Thru Purple Diamond Sarantis για γυναίκες Βίντεο C-Thru Purple Diamond Sarantis για γυναίκες Βίντεο

C-Thru Purple Diamond από Sarantis είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. C-Thru Purple Diamond κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Givaudan. Οι νότες κορυφής είναι δαμάσκηνο και Φραγκοστάφυλλο; η μεσαία νότα είναι γιασεμί; η νότα της βάσης είναι Βανίλια.

δαμάσκηνο Φραγκοστάφυλλο

γιασεμί

Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about C-Thru Purple Diamond by Sarantis.

C-Thru Purple Diamond Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sarantis C-Thru Purple Diamond fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sarantis C-Thru Purple Diamond, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει C-Thru Purple Diamond by Sarantis. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για C-Thru Purple Diamond by Sarantis αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jil Sander Sun Tom Ford Black Orchid Celine Dion Belong Al-Rehab Lailat Al Omer Yves Saint Laurent Cinema Gold Amouage Amouage Homage Antonio Banderas Spirit Night Fever Tosca Tosca Michel Germain Sexual Mariella Burani Bouquet D'Amour Mysterieuse Allegri Allegri Andrea Maack Sharp