Σχεδιαστές » R S » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

500 Scent Bar για γυναίκες και άνδρες

500 Scent Bar για γυναίκες και άνδρες

απαλό πικάντικο

500 από Scent Bar είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Viola Pompili. Οι νότες κορυφής είναι Αρτεμισία και αγιόκλημα; η μεσαία νότα είναι οποπονάξ; οι νότες της βάσης είναι Φραγκοστάφυλλο και πράσινο τσάι.

Αρτεμισία αγιόκλημα

οποπονάξ

Φραγκοστάφυλλο πράσινο τσάι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 500 by Scent Bar.

500 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Scent Bar 500 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Scent Bar 500, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 500 by Scent Bar. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 500 by Scent Bar αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paris Hilton Paris Hilton Esprit Connect for Her Liz Claiborne Spark Seduction Candie`s Heartbreaker Flirt! Flirtatious Benefit B Spot Victoria`s Secret Delicate Petals Popy Moreni Popy Moreni de Fete Anna Sui Forbidden Affair American Beauty True Delight Jeanne Arthes Boum Catch Me Florascent Aqua Aromatica Violetta