Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

24 ScentStory για άνδρες

24 ScentStory για άνδρες

24 ScentStory για άνδρες Εικόνες 24 ScentStory για άνδρες Εικόνες 24 ScentStory για άνδρες Εικόνες

24 από ScentStory είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. 24 κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Αμάλφι λεμόνι, Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο και κόλιανδρος; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, κύμινο, Κανέλα, ροζ πιπέρι, μέντα, Γλυκάνισο και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι Κεχριμπάρι, Μόσχος, Βανίλια, νότες ξύλων, βρύα δριός και Ουντ.

Αμάλφι λεμόνι Μανταριν ορανζ Περγαμόντο κόλιανδρος

μοσχοκάρυδο κύμινο Κανέλα ροζ πιπέρι μέντα Γλυκάνισο Κέδρος

Κεχριμπάρι Μόσχος Βανίλια νότες ξύλων βρύα δριός Ουντ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about 24 by ScentStory.

24 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με ScentStory 24 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με ScentStory 24, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει 24 by ScentStory. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για 24 by ScentStory αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Hermes Terre d'Hermes Guerlain Heritage Eau de Toilette L`Artisan Parfumeur Mechant Loup Pierre Cardin Emotion for Men Cartier Declaration Essence Limited Edition Geoffrey Beene Bowling Green Jaguar Jaguar Prestige Porsche Design The Essence Intense Krigler Cosy Cedar Wood 72 Rasasi Hatem Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum Rituals No. 19 Sandal Wood & Patchouli