Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Night Star Scents of Time για γυναίκες

Night Star Scents of Time για γυναίκες

Night Star Scents of Time για γυναίκες Εικόνες Night Star Scents of Time για γυναίκες Εικόνες Night Star Scents of Time για γυναίκες Εικόνες

Night Star από Scents of Time είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Night Star κυκλοφόρησε το έτος 2001. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι ηλιοτρόπιο, βάμμα ρόδου, κρίνο της κοιλάδας, Βιολέτα και ρίζα ίρις; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Βανιλια και μπουμπουρντζελία.

Λεβάντα Περγαμόντο

ηλιοτρόπιο βάμμα ρόδου κρίνο της κοιλάδας Βιολέτα ρίζα ίρις

σανδαλόξυλο Βανιλια μπουμπουρντζελία

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Night Star by Scents of Time.

Night Star Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Scents of Time Night Star fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Scents of Time Night Star, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Night Star by Scents of Time. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Night Star by Scents of Time αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Eau de Parfum Clean Clean Shower Fresh Tiffany Tiffany La Collina Toscana La Collina Toscana Oblivion Absinth Penhaligon`s Ellenisia Azzaro Twin for Women Galanos Galanos Ormonde Jayne Tiare Maitre Parfumeur et Gantier Fleur des Comores Taylor of London Elegant Rose Jeanne Arthes Guipure & Silk Rose Jean Patou Divine Folie