Σχεδιαστές » R S » Συπρε « Ομάδες

Pyxis Scents of Time για γυναίκες

Pyxis Scents of Time για γυναίκες

Pyxis Scents of Time για γυναίκες Εικόνες Pyxis Scents of Time για γυναίκες Εικόνες Pyxis Scents of Time για γυναίκες Εικόνες Pyxis Scents of Time για γυναίκες Εικόνες Pyxis Scents of Time για γυναίκες Εικόνες

Pyxis από Scents of Time είναι ένα Συπρε άρωμα για γυναίκες. Pyxis κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michael Evans. Οι νότες κορυφής είναι Λεβάντα, δεντρολίβανο, Περγαμόντο, ροδάκινο , Βασιλικός και μέντα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και βάμμα ρόδου; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, πατσουλί, δρυς βρύα , Κεχριμπάρι και Βενζόη.

Λεβάντα δεντρολίβανο Περγαμόντο ροδάκινο Βασιλικός μέντα

γιασεμί βάμμα ρόδου

σανδαλόξυλο πατσουλί δρυς βρύα Κεχριμπάρι Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Pyxis by Scents of Time.

Pyxis Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Scents of Time Pyxis fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Scents of Time Pyxis, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Pyxis by Scents of Time. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Pyxis by Scents of Time αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε
Accord Parfait The Noir & Bergamote Serge Lutens Muscs Koublai Khan Creed Green Valley Miller Harris Terre de Bois Royal Copenhagen Royal Copenhagen biehl parfumkunstwerke mb02 Christian Dior Diorling Ayala Moriel Grin Roxana Illuminated Perfume GreenWitch Basile Basile Uomo Black Phoenix Alchemy Lab Banded Sea Snake Escentric Molecules Escentric 03