Σχεδιαστές » R S » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Unforgivable Black Sean John για άνδρες

Unforgivable Black Sean John για άνδρες

ρούμι

Unforgivable Black από Sean John είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Unforgivable Black κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι πράσινο μανταρίνι, Λεβάντα, μανταρίνι, αχλάδι, Περγαμόντο, γκρειπ φρουτ, λεμόνι Σικελίας και Κάρδαμο; οι μεσαίες νότες είναι δεντρολίβανο, ίριδα, Βασιλικός και φασκόμηλο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, ρούμι καρύδας, Αυστραλιανό Σανδαλόξυλο και ξύλο κασμίρι.

πράσινο μανταρίνι Λεβάντα μανταρίνι αχλάδι Περγαμόντο γκρειπ φρουτ λεμόνι Σικελίας Κάρδαμο

δεντρολίβανο ίριδα Βασιλικός φασκόμηλο

σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι ρούμι καρύδας Αυστραλιανό Σανδαλόξυλο ξύλο κασμίρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Unforgivable Black by Sean John.

Unforgivable Black Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Sean John Unforgivable Black fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Sean John Unforgivable Black, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Unforgivable Black by Sean John. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Unforgivable Black by Sean John αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Vetiver Roberto Cavalli Roberto Cavalli Man Thierry Mugler Mirror Mirror Collection - Miroir Des Vanites Hugo Boss Hugo Energize Spray Nautilus Aqua Nautilus Kenzo L'Eau par Kenzo Ice pour Femme Germaine Monteil Royal Secret for Men Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Cartier Roadster Sport Parfums Berdoues 1902 Tonique Fragonard Beau Gosse Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Atomes Crochus