Σχεδιαστές » R S » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

A La Nuit Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 3 Το είχα : 2 Το θέλω: 1

μέλι
A La Nuit Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

A La Nuit από Serge Lutens είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. A La Nuit κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Το άρωμα περιέχει μέλι, Αιγυπτιακό και Ινδικό γιασεμί, Μόσχος, Βενζόη , γρεναδίνη, νότες πρασίνου και γαρίφαλο.

μέλι Αιγυπτιακό και Ινδικό γιασεμί Μόσχος Βενζόη γρεναδίνη νότες πρασίνου γαρίφαλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about A La Nuit by Serge Lutens.

A La Nuit Σχόλια Αρωμάτων

*sophi*
*sophi*

To Α Λα Νουί .....ένα μοναδικό ινδολικό άρωμα από γιασεμί.
Σολο φλοραλ δηλ. μια φλοράλ νότα κυρίαρχη ,ναι το γιασεμί!
Ανθισμένα κλαδιά με τα μικρα λευκά άνθη , να μοσχοβολούν στις αυλές της γειτονιάς τα καλοκαιρινά βραδάκια...Ωραίες αναμνήσεις;
Α!Δεν είναι αναμνήσεις , είναι αυτό το καθάριο άρωμα των λευκών ανθών κατάμεστων ανθισμένων κλαδιών που οι περικοκλάδες τους σκύβουν πάνω από τις ασβεστωμένες μάντρες .Ξυπνούν μέσα στις δροσερές σταγόνες αυτού του αρώματος του Μεσιέ Λουτένς!

Dec
2012

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens A La Nuit fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens A La Nuit, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει A La Nuit by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για A La Nuit by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Acqua di Parma Acqua di Parma Blu Mediterraneo - Mandorlo di Sicilia Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale Benetton B. United Woman Nanette Lepore Shanghai Butterfly Tauer Perfumes 06 Incense Rose Jenna Jameson Heartbreaker by Jenna essence Love Game Tocca Colette Dorin Un Air d’Arabie Rose of Taif Dorin Un Air d`Amour Pour Madame John Mac Steed Lady Mac Steed Rose Coleen Rooney Butterflies