Σχεδιαστές » R S » « Ομάδες

Ambre Sultan Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Ambre Sultan Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Ambre Sultan Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Ambre Sultan Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Ambre Sultan από Serge Lutens είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Ambre Sultan κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Το άρωμα περιέχει κόλιανδρος, σανδαλόξυλο, Δάφνη, πατσουλί, Αγγελική, ρετσίνη, Μύρο, Κεχριμπάρι, ρίγανη, μύρτιλο, Βενζόη και Βανίλια.

κόλιανδρος σανδαλόξυλο Δάφνη πατσουλί Αγγελική ρετσίνη Μύρο Κεχριμπάρι ρίγανη μύρτιλο Βενζόη Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambre Sultan by Serge Lutens.

Ambre Sultan Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Ambre Sultan fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Ambre Sultan, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambre Sultan by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambre Sultan by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Serge Lutens Chergui Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire California Reverie Chanel Bois des Iles Giorgio Armani Myrrhe Impériale Tom Ford Violet Blonde Prada Infusion d'Iris Eau de Parfum Absolue Tom Ford Noir de Noir Chloe Love Chanel Coco Eau de Parfum Caron Royal Bain de Caron Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Tom Ford Black Orchid Eau de Toilette Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Guerlain Eau de Shalimar Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Giorgio Armani Cuir Noir Tom Ford Black Orchid Guerlain L'Heure Bleue Chloe Love Eau Intense