Σχεδιαστές » R S » « Ομάδες

Ambre Sultan Serge Lutens για γυναίκες

Ambre Sultan Serge Lutens για γυναίκες

Ambre Sultan Serge Lutens για γυναίκες Εικόνες Ambre Sultan Serge Lutens για γυναίκες Εικόνες

Ambre Sultan από Serge Lutens είναι ένα άρωμα για γυναίκες. Ambre Sultan κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Το άρωμα περιέχει κόλιανδρος, σανδαλόξυλο, Δάφνη, πατσουλί, Αγγελική, ρετσίνη, Μύρο, Κεχριμπάρι, ρίγανη, μύρτιλο, Βενζόη και Βανίλια.

κόλιανδρος σανδαλόξυλο Δάφνη πατσουλί Αγγελική ρετσίνη Μύρο Κεχριμπάρι ρίγανη μύρτιλο Βενζόη Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambre Sultan by Serge Lutens.

Ambre Sultan Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Ambre Sultan fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Ambre Sultan, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambre Sultan by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambre Sultan by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Paolo Gigli Schirocco Salvador Dali Salvador Lucien Lelong Lelong Loewe Agua de Loewe El Paolo Gigli Fuoco Washington Tremlett MPH (Miles Per Hour) Princesse Marina De Bourbon Rouge Royal For Men Calvin Klein Eternity Aqua for Men M∙A∙C MAC Hue: MV2 Pal Zileri Collezione Privata Viaggio d`Africa CB I Hate Perfume CBMUSK Gap Core