Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Arabie Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Arabie Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 2

Arabie Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Arabie Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Arabie Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Arabie από Serge Lutens είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Arabie κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Το άρωμα περιέχει μοσχοκάρυδο, κύμινο, Βενζόη από Σιάμ, σανδαλόξυλο, Δάφνη, Μανταριν ορανζ, γαρίφαλο, Κέδρος, Αποξηραμμένα φρούτα, Σύκο, xoυρμάς, ρετσίνη, σπόρος Τόνκα και Μύρο.

μοσχοκάρυδο κύμινο Βενζόη από Σιάμ σανδαλόξυλο Δάφνη Μανταριν ορανζ γαρίφαλο Κέδρος Αποξηραμμένα φρούτα Σύκο xoυρμάς ρετσίνη σπόρος Τόνκα Μύρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Arabie by Serge Lutens.

Arabie Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Arabie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Arabie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Arabie by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Arabie by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lanvin Arpege Pour Homme Fendi Theorema Uomo Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Kyoto Davidoff Silver Shadow Pure Blend Montale Steam Aoud (Aoud Hoggar Mota) Mojo Be Glamouros Geoffrey Beene Grey Flannel Guerlain Habit Rouge Beau Cavalier Etat Libre d`Orange Fat Electrician DSH Perfumes Three Kings Rasasi Oudh al Mithali Smell Bent Reindeer Games