Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Bas de Soie Serge Lutens για γυναίκες

Bas de Soie Serge Lutens για γυναίκες

Bas de Soie Serge Lutens για γυναίκες Εικόνες

Bas de Soie από Serge Lutens είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Bas de Soie κυκλοφόρησε το έτος 2010. Το άρωμα περιέχει ίριδα, υάκυνθος, γάλβανο, νότες μπαχαρικών και Μόσχος.

ίριδα υάκυνθος γάλβανο νότες μπαχαρικών Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bas de Soie by Serge Lutens.

Bas de Soie Σχόλια Αρωμάτων

Bas de Soie by Serge Lutens 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Bas de Soie fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Bas de Soie, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bas de Soie by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bas de Soie by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica Annick Goutal Le Jasmin Avon Goddess L`Occitane en Provence Eau de Miel Crabtree & Evelyn Evelyn Rose Fragonard Fleur D`oranger Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Princesse Marina De Bourbon Pink Princesse Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Tamara Charleston Krigler Chateau Krigler Basile Basile Young Elizabeth Arden Pretty Limited Edition