Σχεδιαστές » R S » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Borneo 1834 Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Borneo 1834 Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 2 Το θέλω: 1

κακάο
Borneo 1834 Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Borneo 1834 Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Borneo 1834 από Serge Lutens είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Borneo 1834 κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Το άρωμα περιέχει πατσουλί, Λευκά άνθη, Κάρδαμο, γάλβανο, λάβδανο Γαλλίας και Κακάο.

πατσουλί Λευκά  άνθη Κάρδαμο γάλβανο λάβδανο Γαλλίας Κακάο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Borneo 1834 by Serge Lutens.

Borneo 1834 Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Borneo 1834 fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Borneo 1834, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Borneo 1834 by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Borneo 1834 by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Yves Saint Laurent M7 Vivienne Westwood Let It Rock Tann Rokka Kisu L`Occitane en Provence Eau des Baux Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki Montblanc Individuel Seven Skies Lalita Miller Harris L`Air de Rien Ajmal Dahn Al Oudh Lujain Angel Schlesser Ambre Frais Homme Arno Sorel Homme Reminiscence Essence by Reminiscence