Σχεδιαστές » R S » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Chergui Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 2 Το θέλω: 6

ταμπάκο
μέλι
Chergui Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Chergui Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Chergui από Serge Lutens είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Chergui κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Το άρωμα περιέχει φύλλο ταμπάκο, μέλι, ίριδα, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος, θυμίαμα, τριαντάφυλλο και άχυρο.

φύλλο ταμπάκο μέλι ίριδα σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος θυμίαμα τριαντάφυλλο άχυρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chergui by Serge Lutens.

Chergui Σχόλια Αρωμάτων

nickr
nickr

Τα αρώματα αυτής της εταιρείας πωλούνται σε κάποιο από τα εδώ καταστήματα ?

Sep
2016
marmat
marmat

Χίλιες και μια νύχτες... Ανατολίτικο, πικάντικο,μεθυστικο και πολύ ολοκληρωμένο άρωμα, βγαλμένο από τα βάθη της ανατολής.. Όσο περνάει η ώρα, τόσο μένει η γλύκα από το μέλι και το κεχριμπαρι και με έχει μαγέψει.Ιδανικό για φθινόπωρο, για τζάκι και χουζούρι και casablanca για άλλη μια φορά...

Sep
2016

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Chergui fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Chergui, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chergui by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chergui by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Οι άνθρωποι που τους αρέσει αυτό ήθελαν επίσης
Serge Lutens Ambre Sultan Tom Ford Black Orchid Eau de Toilette Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire California Reverie Chanel Coco Eau de Parfum Chanel Bois des Iles Giorgio Armani Myrrhe Impériale Chanel Coco Eau de Toilette Giorgio Armani Cuir Noir Serge Lutens Datura Noir Thierry Mugler Angel Eau de Toilette Tom Ford Violet Blonde Guerlain Shalimar Chloe Love Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Estée Lauder Sensuous Caron Royal Bain de Caron Penhaligon`s Artemisia Amouage Amouage Lyric Woman Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez for Her Musc Eau de Parfum Intense Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud