Σχεδιαστές » R S » Ανατολικο Πικαντικο « Ομάδες

Chergui Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 1 Το θέλω: 3

ταμπάκο
μέλι
Chergui Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες Chergui Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Chergui από Serge Lutens είναι ένα Ανατολικο Πικαντικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Chergui κυκλοφόρησε το έτος 2005. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Το άρωμα περιέχει φύλλο ταμπάκο, μέλι, ίριδα, σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος, θυμίαμα, τριαντάφυλλο και άχυρο.

φύλλο ταμπάκο μέλι ίριδα σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος θυμίαμα τριαντάφυλλο άχυρο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Chergui by Serge Lutens.

Chergui Σχόλια Αρωμάτων

Amber
Amber

Aνατολίτικο, πικάντικο άρωμα για τα δύο φύλα
Είναι eμπνευσμένο από το ξηρό και ζεστό αέρα στο Μαρόκο
Σαγηνευτικό και παθιάριkο .
Περιέχει νότες μελιού, άμπερ, frankisence και φύλλων καπνού.

Jul
2013

Chergui by Serge Lutens 5.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Chergui fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Chergui, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Chergui by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Chergui by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ανατολικο Πικαντικο
Annayake Tsukimi Fendi Fendi Theorema Monotheme Fine Fragrances Venezia Black Coffee Sonia Rykiel Belle en Rykiel Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Carnation Al Haramain Perfumes Al Buraq Yves Saint Laurent Opium Collector Edition 2008 Parfum d`Empire Ambre Russe Karl Lagerfeld Liquid Karl Bond No 9 Andy Warhol Success is a Job in New York Pacifica Mexican Cocoa DSH Perfumes Poivre