Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Clair de Musc Serge Lutens για γυναίκες

Clair de Musc Serge Lutens για γυναίκες

Το έχω: 2 Το θέλω: 2

Clair de Musc από Serge Lutens είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Clair de Musc κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Το άρωμα περιέχει ίριδα, Μόσχος, νερόλι και Περγαμόντο.

ίριδα Μόσχος νερόλι Περγαμόντο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Clair de Musc by Serge Lutens.

Clair de Musc Σχόλια Αρωμάτων

Melina
Melina

Eνα φρέσκο άρωμα για τις σύγχρονες γυναίκες
Διάφανο, ώριμο & καθαρό ,μια μοναδική & αισθησιακή μυρωδιά.
Περιλαμβάνει νότες από πουδραρισμένο μόσχο, περγαμότο, πέταλα νερολιού & πούδρα ίριδας.

Aug
2013

Clair de Musc by Serge Lutens 4.33 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Clair de Musc fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Clair de Musc, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Clair de Musc by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Clair de Musc by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Mille and Une Roses (La Collection Fragrances) Guerlain Aqua Allegoria Pivoine Magnifica Jacomo Paradox Avon Surreal Versace Metal Jeans Women Reminiscence Anjali Mariah Carey Luscious Pink L`Erbolario Acacia Aubusson Aubusson Flore Nina Ricci L`Air du Temps L`Air du Printemps Melvita Floral Water Cornflower Galimard Brindille