Σχεδιαστές » R S » Λουλουδενιο « Ομάδες

Clair de Musc Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Clair de Musc Serge Lutens για γυναίκες και άνδρες

Το έχω: 1 Το είχα : 1 Το θέλω: 1

Clair de Musc από Serge Lutens είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Clair de Musc κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christopher Sheldrake. Το άρωμα περιέχει ίριδα, Μόσχος, νερόλι και Περγαμόντο.

ίριδα Μόσχος νερόλι Περγαμόντο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Clair de Musc by Serge Lutens.

Clair de Musc Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Serge Lutens Clair de Musc fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Serge Lutens Clair de Musc, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Clair de Musc by Serge Lutens. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Clair de Musc by Serge Lutens αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Alfred Sung Sung Spa Robert Piguet Fracas Nina Ricci Love in Paris Christmas 2006 Serge Lutens Sarrasins Prada No6 Tubereuse The Body Shop Love ETC Christian Tortu Christian Tortu Eau de Toilette Marc Jacobs Daisy Garland Krigler Juicy Jasmine Daisy Fuentes Dianoche Love Night La Bouquetiere Violette de Paris Scaasi Scaasi